+ Dodaj Cenę leku

o co chodzi?

aktualności

 • Dlaczego ceny w aptekach tak się różnią?

  Ceny leków w aptekach są bardzo zróżnicowane, ich cena zależna jest od marży narzuconej przez aptekarzy oraz jakie upusty dostają w hurtowniach. Serwis CenaLeku powstał z myślą o tych, którzy chcą tą sytuację zmienić. Pierwsza społeczna porównywarka cen leków - dodawaj ceny leków i zapraszaj swoich znajomych, a już wkrótce poznamy, które apteki mają tanie leki i gdzie warto je kupować!

 • Razem możemy sprawić, że ceny leków będą coraz niższe!

  Pomóż sobie i innym, umieść link www.cenaleku.pl w sygnaturce, podpisie na forum czy statusie GG! Tylko jeżeli będzie nas więcej ten serwis ma sens.

Apteka Apteka Silesia

Apteka Apteka Silesia

 • Telefon

 • Adres

  Pl.grunwaldzki 8

 • Miejscowość

  Wrocław, 0

Ładowanie... 0%

Oceń aptekę Apteka Silesia

średnia ocena:

Aby głosować - zaloguj się


Dodaj opinie do apteki Apteka Silesia

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się albo załóż konto

skomentował: jolanta27, około roku temu
przy ul. Szczytnickiej jest w chyba nowa apteka - tam ceny hormonów są jeszcze niższe niż w tej aptece nawet do 15 zlotych , a pozostałe leki tez sa tańsze . Mozna tez spokojnie i bez pospiechu zrealizoawać recepty i otrzymac wyczerpujace informacje jesli chodzi o stosowanie leków. Bardzo polecam, jestem zadowolona również z bardzo miłej obsługi.
skomentował: imbirek, ponad 4 lat temu
super apteka;) ceny naprawde niskie, cena Padmy ponad 20 zł nizsza niz w innych aptekach, ceny hormonów - duzo niższe, polecam
skomentował: Pełka, ponad 4 lat temu
Super apteka. Mają wszystkie leki (nawet te, których "podobno" brakuje).
skomentował: perełka, ponad 4 lat temu
Ceny hormonów w Silesii najmniejsze we Wrocławiu, Qlaira po 36 złoty wcześciej na joannitów płaciłam 42, Yasminelle po 35 złoty w innych aptekach ponad 40

Ceny leków w aptece Apteka Silesia